Aktualności‎ > ‎

Zaproszenie na 87. spotkanie WG.NET

opublikowane: 2 cze 2015, 06:49 przez Nieznany użytkownik
Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie grupy, które odbędzie się w czwartek, 11.06 o godzinie 18.00 w sali 329 Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75. Mamy w planach prezentację oraz snacki, szczegóły poniżej:

1. Ping, ping - jest tam kto? - studium przypadku, Maksymilian Mulawa i Jan Delmanowicz

Agenda:
Opowiemy o tym jak walczyliśmy z limitem prędkości światła i przy okazji zaprojektowaliśmy geograficznie rozproszony system intranetowy, który obsługuje użytkowników z czterech regionów świata. Na przykładzie tego systemu przedstawimy wyzwania związane z wyborem architektury zoptymalizowanej pod kątem odczytu,  wykorzystanie mechanizmów replikacji danych SQL Servera, użycie platformy SharePoint do budowy  złożonych aplikacji oraz sposoby automatyzacji instalacji.

Bio:
Maks Mulawa - na co dzień projektant oprogramowania w Roche Polska, od 10 lat miłośnik .NETa, od 5 lat w trudnym związku z SharePointem.  W czasie wolnym pasjonat szachów i adept boksu.
Jan Delmanowicz - programista i projektant oprogramowania w Roche Polska Sp. z o.o., scrum master, w świecie .NET'a od 10 lat, a od 5 - w obszarze SharePoint'a. Świeżo upieczony tata. W wolnych chwilach odsypiam, a gdy czas pozwala pogrywam na PS3 lub na fortepianie.

2. Refleksja w C# i w miłości, Cezary Walenciuk (Snack)

3. Vagrant with Windows czyli włóczęga z oknami, Mateusz Janiszewski i Piotr Stapp (Snack)

Wstęp wolny, zapraszamy!

Zachęcamy do wydrukowania załączonego plakatu i powieszenia w widocznym miejscu u siebie w pracy :)
Ċ
Nieznany użytkownik,
2 cze 2015, 06:49
Comments