Aktualności‎ > ‎

Zaproszenie na 84. spotkanie WG.NET

opublikowane: 6 mar 2015, 04:00 przez Michał Grzegorzewski
Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie grupy, które odbędzie się w czwartek, 19.03 o godzinie 18.00 w sali 329 Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75. Mamy w planach jedną prezentację oraz snack, a szczegóły poniżej:

1. WG.NET Snack: Historia pewnego asynca - Sebastian Solnica
Czas: ok. 30 min.

2. Event Driven Architecture in practice: a case study of one project - Szymon Kulec, Tomasz Frydrychewicz
Czas: ok. 1:00 - 1:30

W świecie developerów i aspirujących architektów, wiele mówi się o skrótach takich jak CQRS, DDD, ES, EDA, SOA. Niestety często użycie tych podejść sprowadza się do małych, domowych projektów lub otagowania kilku diagramów wielkimi hasłami. Chcielibyśmy podzielić się z Wami studium projektu, który mamy przyjemność projektować i tworzyć mając na uwadze wcześniej wspomniane podejścia. Produkt, zarówno po stronie klienta jak i po stronie serwerowej, bazuje swoją architekturę na modelu zdarzeniowym.

Bio:

Szymon Kulec
Absolwent Politechniki Warszawskiej, zawodowo aktywny już prawie dekadę.
Programista z zacięciem do architektury, wielbiciel swojego zawodu, pragmatyk, prelegent. Jeden z liderów Warszawskiej Grupy .NET.
Miłośnik systemów rozproszonych; entuzjasta rozwinięć skrótów DDD, CQRS, ES; sympatyk 'continous delivery' i innych ułatwień procesu wytwórczego. Antyfan ślepego stosowania wzorców i narzędzi.
Kontrybutor i twórca rozwiązań OSS

Tomasz Frydrychewicz
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, z informatyką związany od urodzenia. Na przestrzeni lat związany z wieloma technologiami oraz paradygmatami. Od 15 lat programista webowy, od 6 lat zawodowo związany z .NET. Miłośnik nowych technologii oraz ciągłego poszerzania horyzontów. Od kilku lat wyznawca Agile oraz certyfikowany Scrum Master.

Wstęp wolny, zapraszamy!

Zachęcamy do wydrukowania załączonego plakatu i powieszenia w widocznym miejscu u siebie w pracy :)

Plakat 84. spotkania WG.NET
Ċ
Michał Grzegorzewski,
6 mar 2015, 04:00
ą
Michał Grzegorzewski,
6 mar 2015, 04:00
Comments