Aktualności‎ > ‎

Zaproszenie na 69. spotkanie WG.NET

opublikowane: 9 paź 2013, 01:49 przez Michał Grzegorzewski
Zapraszam wszystkich na kolejne spotkanie grupy, które odbędzie się w czwartek, 17.10 o godzinie 18.00 w sali 329 Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75. Tym razem trochę mięska i przekąsek ;)
Danie główne serwuje Jakub Gutkowski (vel Gutek, http://blog.gutek.pl/), szczegóły poniżej.

1. JavaScript dla X* dev
*) technologia przez którą omijaliśmy JS szerokim kręgiem

Przez lata szlifowaliśmy swoje umiejętności w pisaniu w obiektowym języku. C#/Java odmieniły nasze życie, nauczyliśmy się, że wszystko da się zrobić po stronie serwera i nagle czasy się zmieniły. Nastał czas szybkich i dynamicznych stron internetowych gdzie server side code już nie wystarczał. Trzeba było wrócić do dawno zapomnianego języka który w zaszłych latach przegrywał chociażby z VBScript - JavaScript. Na sesji dowiesz się jak po tylu latach wrócić lub rozpocząć przygodę z zapomnianym jeżykiem, jakie niespodzianki Cię czekają oraz dlaczego (jeżeli wytłumaczenie jest inne niż: bo to JavaScript).

2. WG.NET Snacks - Przemysław Ładyński, Piotr Owsiak, Michał Drozdowicz. Tematy przekąskowe owiane są mroczną tajemnicą, ale na spotkaniu wszystko powinno się wyjaśnić! :)

Zapraszamy, wstęp wolny!
Comments