Aktualności‎ > ‎

Zaproszenie na 147. Spotkanie WG .NET - stacjonarne & online

opublikowane: 12 lis 2021, 01:09 przez Konrad Banaszek
Przerwa wakacyjna przedłużyła się o dwa miesiące, ale powracamy 🥳

Serdecznie zapraszamy na 147. Spotkanie Warszawskiej Grupy .NET, które odbędzie się 18 listopada o 18:00 w siedzibie firmy 7N, ul. Puławska 182 - przy metrze Wilanowska.

Zasady spotkania w siedzibie 7N:
✔ Spotkanie jest ograniczone do 30 osób. Bardzo prosimy nie blokujcie miejsc innym. Jeśli wiesz, że nie możesz dotrzeć - odwołaj swoją obecność jak najszybciej ❗ Zapisz się na meetup: https://www.meetup.com/WG-NET/events/282039026/
✔ Przed wejściem na spotkanie osoba reprezentująca 7N będzie sprawdzała temperaturę i wymagane zaświadczenie o zaszczepieniu przeciw COVID-19.

Ponadto planujemy po raz pierwszy w historii grupy zorganizować spotkanie w formule hybrydowej. Spotkamy się stacjonarnie w biurze 7N, ale również *postaramy się* zorganizować spotkanie online na YouTube. Detale techniczne spotkania w formule online przekażemy w dniu spotkania.

Oto co mamy w planach:

➡ Prezentacja 1
------------------------
👤 Prelegent: Kamil Kiełbasa
📢 Temat: "Learning from the past"

Opis: Większość z nas programistów lubi uczyć się z błędów. Najlepiej z błędów popełnionych przez innych, dlatego dołącz do mnie, do wysłuchania, krótkiej acz treściwej historii błędów popełnionych przeze mnie w projektach IT.
Przejdziemy przez takie tematy jak "Event Driven" MediatR, Kubernetes jako IIS, a wisienką na torcie będzie wykorzystanie Domain Driven Design w projektach o bardzo niskiej złożoności.

Bio: Programista, Bloger z 10 letnim doświadczeniem w branży IT. Pracował zarówno jako Front-end jak i Back-end developer. Nie obce mu też tematy DevOps-owe. Obecnie programuje przy użyciu .NET , Vue.js, MongoDB, Docker oraz RabbitMQ. Wielki fan cloud computing, mikroserwisów, rozproszonych architektów i baz NoSQL. Po pracy, oprócz gier komputerowych i grania na gitarze, prowadzi bloga bd90.pl

➡ Prezentacja 2
------------------------
👤 Prelegent: Maciej Misztal
📢 Temat: "Architektura usług .NET6 pod kątem Kubernetes"

Bio: Absolwent wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa, programuje od ok 5-tego roku życia. Do tej pory zetknąłem się z takimi językami jak: Basic, Pascal, C/C++, Fortran, Ruby, Python, JS/TS, C#. Z .NET'em jestem związany od ok 2010 r. Zaczynałem od Silverlight i WPF, w międzyczasie był Windows Phone, potem zwróciłem się w stronę ASP.NET / WebApi a finalnie w stronę ASP.NET Core. Jestem 100% samoukiem, nie posiadam formalnego wykształcenia w tym kierunku. Korzystam z praktycznie każdego dostępnego źródła wiedzy i przyswajam ile się da. Interesują mnie zagadnienia związane z DevOps, najczęściej można mnie spotkać na styku developmentu i zagadnień związanych z DevOps, takimi jak infrastruktura, automatyzacja build'ów i release'ów, integracja z platformą hostującą. Jestem wielkim zwolennikiem podejścia "infrastructure as code" a także wielkim fanem konteneryzacji. Prywatnie, pasjonat żeglarstwa - także pełnomorskiego.
Comments