Aktualności‎ > ‎

Zaproszenie na 139. Spotkanie WG .NET (online)

opublikowane: 13 lis 2020, 07:40 przez Konrad Banaszek   [ zaktualizowane 13 lis 2020, 07:43 ]
Zapraszamy wszystkich na spotkanie grupy, które odbędzie się w czwartek, 26.11 o godzinie 18.00
Z wiadomych względów kontynuujemy formę "online" spotkań, na YouTube.

Oto co mamy w planach:

➡ Prezentacja 1
------------------------
👤 Prelegent: Marcin Sulecki
📢 Temat: "Udawanie danych z Bogusiem"

Opis: Zdarzyło ci się kiedyś przygotować przykładowe dane do aplikacji? User1, User2, User3... Skasuj ten kod. Dołącz do spotkania i przekonaj się jak szybko i skutecznie generować udawane dane.

Bio: Przygodę z programowaniem zaczął od czasopisma Bajtek, kartki papieru i instrukcji GOTO :) Zawodowo związany głównie z .NET. Prowadzi własną działalność i tworzy rozwiązania dla swoich klientów a zdobytym doświadczeniem dzielę się na szkoleniach i wystąpieniach.

Social media: www.sulmar.pl github.com/sulmar twitter.com/sulmar

➡ Prezentacja 2
------------------------
👤 Prelegent: Artur Kordzik
📢 Tytuł: "What's the big deal with gRPC?"

Opis: Ostatnimi czasy zaobserwowałem hype na gRPC. Pojawiają sie coraz to nowe artykuły w tej tematyce, przy czym, odnoszę wrażenie, że większość z nich pokrywa się merytorycznie. W niedalekiej przeszłości dostałem za zadanie postawienie nowego serwisu. Uznałem, że jest to dobra okazja, żeby powiedzieć "sprawdzam" i przekonać się jak ta technologia sprawuje się w realnym świecie.
Podczas tej prezentacji będę chciał podzielić się z wami swoimi doświadczeniami - co mi się spodobało, co niespecjalnie, a co mnie zaskoczyło. Zaczniemy od minimum teorii, potem przejdziemy do kodu, aby na koniec wyjść poza uniwersum CRUD-a i razem zbudować prostą aplikację real-time korzystając z nowinek technologicznych .Net Core 3.1 i C# 8.

Bio: Od małego jestem wielbicielem technologii. Przy rodzinnym stole mówią na mnie "komputerowiec" albo "informatyk", a słynę z tego, że w każde święta usuwam wujkom wirusy z komputerów (w tym roku czeka mnie nie lada wyzwanie). Jestem samoukiem, a przygodę rozpocząłem siedem lat temu od programowania w Excelu. Na codzień pracuję jako Senior Software Engineer w firmie Adform, gdzie w mocno rozproszonym ekosystemie staram się sprostać wyzwaniom autoryzacji i uprawnień użytkowników naszej platformy.
Comments