Aktualności‎ > ‎

Zaproszenie na 100. spotkanie WG.NET

opublikowane: 19 wrz 2016, 01:23 przez Michał Grzegorzewski
Zapraszamy wszystkich na setne już spotkanie grupy, które odbędzie się w czwartek, 22.09 o godzinie 19.00 w innym niż dotychczas miejscu. Przeniesiemy się do dużej przestrzeni niedaleko Dworca Gdańskiego, zapewnionej nam przez firmę AVIVA. W planach, zamiast tradycyjnych prezentacji, mamy jedną pozycję w formacie "unconference". Podczas pierwszej rundy spotkania pojawią się:

1. Bartosz Sypytkowski
Inżynier i kontrybutor projektów open source. Miłośnik programowania funkcyjnego i systemów rozproszonych.

2. Konrad Kokosa
Architekt w banku Millennium zamiłowany w architekturze, wydajności i Software Craftmanship.

3. Paweł Zdziech 7N
Rekruter IT od 2005 roku. Rekrutował dla kilkudziesięciu firm, widział kariery zawodowe setek developerów.

Co to jest unconference:

Unconference jest lekką formą konferencji. Podczas spotkania słuchacze uczestniczą w niej w znacznie większym stopniu, prowadząc dyskusje w małych grupach. Ważnym elementem tego formatu spotkania jest możliwość zgłoszenia własnych tematów przez słuchaczy a następnie poprowadzenia dyskusji/prezentacji z danego tematu. Aby ograniczyć 'prezentacyjność' i zwiększyć zaangażowanie uczestników, grupy powinny skupiać się w kręgu, natomiast prowadzący dany temat (jeżeli zachodzi taka potrzeba) powinien używać jedynie flipboarda. Pojedyncze sesje są krótkie, ok 30 minut, a używanie slajdów, czy komputera jest zabronione.

Czy muszę się zgłaszać z tematem
Nie musisz się zgłaszać z tematem. Jeżeli jednak masz coś ciekawego do powiedzenia, albo uważasz, jakąś technologię za niedocenianą, to może być to świetnym tematem jednej z sesji.

Wstęp wolny, zapraszamy!

Comments